Fitness & GYM

FITNESS & GYM
 

Fitness kelimesi bize neyi çağıştırıyor?

 

İlk akla gelen halk tabiri ile düşünecek olursak, tabi ki ağırlık çalışmaları ve şişen kas gruplarıdır. Peki bu kas gruplarını kaliteli ve kalıcı kılmak mümkün mü?

Kullanılan haplar, tozlar ve iğne benzeri ekstrem kimyasalları kesinlikle önermiyorum.

Sizleri hap, iğne ve protein tozlarına mahkum ederler. Aynaya baktığınızda kendinize hayran olduğunuz için de seve seve sizde paralarınızı saçarsınız. 

Daha derine inelim, antrenman dalları, metodları ve takma isimleri ile piyasayı şenlendiren bu sektör, tamamen kapitalizmin bir tuzağıdır. Aynı yoğurtu sizlere farklı isimlerle malesef sunarlar. 

 

EVET! işte bu tam benlik dediğiniz antrenman şekli veya metodu aslında sadece ismi değişmiş, "TREND" olmuş bir antrenman metodu dur.

Büyük bir sektör olduğu için, umarım iyi antrenörlere denk gelirsiniz. Unutmayınız ki bu sektördeki sertifika ve belgeler peynir ekmek gibi dağıtılmaktadır.

FITNESS - Ana branş değildir. Ana branşları destekler. Kapasiteyi arttıran fitness + ana branştır. Aksi takdirde, tonlarca para harcayıp, tozlarla, haplarla ve iğnelerle şişirdiğiniz kas grupları, balon olur söner ve başınıza bela olur.

Benimle antrenman yapmak isterseniz, ayrıntılı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Ders süresi kişiden, kişiye göre değişmektedir.

Gün ve saati beraber planlıyoruz.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

WEBSITE DİZAYN

MAGNOG